WYCIECZKI FAKULTATYWNE

Organizujemy jednodniowe wycieczki w najciekawsze miejsca Grecji

Tylko z nami i tylko po polsku będziecie mieli okazję poznać najpiękniejsze zakątki zachodniego Peloponezu oraz najbliższych nam Wysp Jońskich tj. Zakynthos i Kefalonia. W ciągu całodniowej wycieczki dowiesz się ciekawych rzeczy na temat historii tych miejsc oraz zwyczajów panujących w tym przepięknym kraju. Przygotowaliśmy stały program wycieczek na każdy dzień Twojego urlopu. W ofercie mamy Starożytną Olimpię, czyli wycieczkę o tematyce historycznej do jednego z najważniejszych miejsc w Grecji. Z nami możesz zwiedzić zieloną Wyspę Zakynthos, gdzie znajduje się słynna Zatoka Wraku. Jeśli chcesz zobaczyć jak żyją współcześni Grecy to wycieczka do Patry jest idealnym rozwiązaniem. Lubisz aktywnie spędzać wakacje i poszukujesz przygody? W takim razie Jeep safari jest najlepszą dla Ciebie propozycją. A może interesują Cię kulinarne aspekty tego kraju? Wycieczka o jednoznacznej nazwie “Grecja od kuchni” na pewno zapadnie w Twojej pamięci, a grecka kuchnia zagości w twoim domu na długo.

Jeśli, któraś z powyższych ofert zainteresowała Cię zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem programu wycieczek.

Nasze wycieczki mają oryginalny, autorski program, którego nie znajdziesz w żadnym innym biurze. Podczas każdej naszej wycieczki jest obecny polski pilot/przewodnik, który opowiada o miejscach, które zwiedzacie. 

Wycieczki odbywają się komfortowymi, klimatyzowanymi busami, którymi jesteście odbierani sprzed hotelu, a po wycieczce odwożeni do nich.

Zapraszamy na Peloponez, to tutaj bije prawdziwe serce Grecji.

Do zobaczenia w Grecji! 

 

GALERIA ZDJĘĆ

Kontakt telefoniczny

 

 +48 791 555 559 

W godzinach 9:00 - 21:00

Napisz do nas

 info@heliostours.pl

Napisz do nas