O NAS

HELIOS TOURS PELOPONEZ – wycieczki po polsku

powstało z miłości do słońca, które w Grecji świeci większą część roku.

Jesteśmy Polakami, którzy postanowili przeprowadzić się tutaj na stałe, by realizować marzenia. Do tej pory mieszkaliśmy i pracowaliśmy na Zakynthos i Rodos, poznaliśmy także inne wyspy, m.in. Symi, Chalki, Kos, Nisyros, Patmos, Kalamos, Kefalonię, ale to zachodni Peloponez skradł nasze serca i tutaj czujemy, że znaleźliśmy nasze miejsce na ziemi.

Naszym hobby są podróże, szczególnie te po niezwykłym Peloponezie i wszystko, co z nim związane. Zafascynowani grecką kulturą, zagłębiamy się w mitologię i historię tego niezwykłego kraju. Każdego dnia wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że na Peloponezie bije prawdziwe serce Grecji. W wolnych chwilach przecieramy nowe szlaki, odkrywamy drogi, które nie istnieją na mapach lub chodzimy na długie spacery po plaży. Pragniemy poznać Grecję dogłębnie, tak od podszewki i dzielić się z Wami wszystkimi ciekawostkami na jej temat. Tak jak bóg słońca Helios nie ustajemy w naszych wędrówkach, od rana do wieczora zmierzając po Peloponezie w poszukiwaniu tajemniczych zakątków. W ten sposób powstało pierwsze i jedyne polskie biuro na Peloponezie, które prowadzi wycieczki po polsku – HELIOS TOURS PELOPONEZ.

 

Parę słów o nas:

 

DAREK

 

 

W głębi duszy jest Grekiem. Nasz najlepszy przewodnik po Grecji, z wieloletnim doświadczeniem. Praca pilota/przewodnika to jego pasja, uwielbia kontakt z ludźmi, więc absolutnie się w tym sprawdza. Z pełnym zaangażowaniem opowiada o wszystkim co greckie. Dusza towarzystwa, wiecznie uśmiechnięty i zarażający swoją pozytywną energią.  Człowiek orkiestra 😉 Kocha zwierzęta, a one jego 😉

 

 

 

Najprawdopodobniej Ellada już skradła Twoje serce, skoro trafiłeś na stronę HELIOS TOURS PELOPONEZ
Jeśli szukasz wakacji z dala od komercji i tłumów turystów wybierz Peloponez. Jeśli szukacie wakacji z dala od komercji i tłumów turystów wybierzcie Peloponez. Jest tu wiele dziewiczych miejsc, o których przewodniki książkowe, ani Internet nie wspominają, a do których my możemy Was zabrać i podzielić się zdobytą na ich temat wiedzą.

 

Jesteśmy na: 

 

Nasz blog na temat Grecji, poradnik i nie tylko: www.grecjaodkuchni.pl

 

GALERIA ZDJĘĆ

Kontakt telefoniczny

 

 +48 791 555 559 

W godzinach 9:00 - 21:00

Napisz do nas

 info@heliostours.pl

Napisz do nas